Галподшипник, ТД 

Украина

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

Галподшипник, ТД 

Торговий Дім "ГалПідшипник" було засновано у 1992 році. <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->Основний вид діяльності – продаж підшипників, привідних пасів, технічних ущільнень та різних супутніх матеріалів для підприємств, організацій та фізичних осіб на ринку України та Молдови. Головний офіс та центральний склад підприємства знаходяться у м. Львові. В містах Київ, Запоріжжя, Донецьк, Одеса, Харків.<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->працюють представництва зі складами та магазини роздрібної торгівлі.  <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> Таке розташування допомогає вирішувати питання логістики. Ми гарантуєм доставку продукціі нашим замовникам на протязі однієї доби з любого складу в Україні.


За час існування на ринку України Торговим Домом "ГалПідшипник" накопичений величезний досвід по технічному обслуговуванню механічних вузлів та механізмів, по проведенню планових та аварійних ремонтів на підприємствах. Особливу увагу ми приділяємо технічній (сервісній) стороні питання, проводячи заміни, монтаж/демонтаж підшипників діагностику, модернізацію підшипникових вузлів, вирішуючи питання їхньої реконструкції та аудиту, що забезпечує збільшення надійності та строків експлуатації обладнання замовника. На підприємстві працюють висококваліфіковані інженери, які є експертами з різних видів машин обладнання і надають необхідну технічну підтримку з будь-якого питання.


ТД "Галпідшипник” - мультибрендова компанія в усіх напрямках своєі діяльності, що дозволяє нам виконувати побажання найвибагливіших замовників. На протязі багатьох років безпосередня співпраця з вітчизняними та світовими виробниками дозволяє нам забезпечити найкращі умови для наших клієнтів по цінах, термінах виконання замовлень, зворотньому зв’язку з виробником. Велику увагу ми приділяємо впровадженню в Україні передових світових технологій.


Завдяки наявності широкоі гамми продукціі, ми здійснюєм комплексне обслуговання наших замовників. Як результат такої роботи є наша співпраця на постійній основі з багатьма лідерами промисловості Украіни та Молдови. З нами співпрацюють понад 5000 клієнтів різних галузей промисловості.

 

Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на керований і надійний процес, Ви отримуєте компетентного і професійного партнера, який вирішує проблеми комплектаціі, ремонту та технічного обслуговування.


Торговий дім ГалПідшипник - це сервіс, надійність, якість та нові технології.