БУ НРЦ Джерело 

Львов

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать
×

БУ НРЦ Джерело 

Благодійна установа "Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" заснований в 1993 році групою  батьків львівського товариства "Надія" разом із громадянами Канади для реабілітації та соціальної адаптації дітей з церебральним паралічем, розумовою неповносправністю та іншими порушеннями психомоторного розвитку.

Протягом 19-ти років діяльності центру навчально-реабілітаційними програмами охоплено понад 2,5 тис. дітей та молоді з особливими потребами віком від народження до 35 років. Зараз на програмах перебуває 97 дітей та 45 молодих осіб з інвалідністю.Шість автобусів центру щоденно перевозять вихованців на програми і зворотно до дому.

У лютому 2008 року на базі благодійної установи "Джерело" створено комунальну установу "Львівський міський центр реабілітації "Джерело", засновником якого є Управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Поєднання зусиль та матеріально-фінансових ресурсів неурядової організації та Львівської міської адміністрації забезпечує  гарантоване надання якісних соціальних послуг мешканцям нашого міста і є добрим прикладом для наслідування іншим громадам в Україні.

Мета центру - Надавати можливість дітям з особливими потребами розвинути їх здібності, побутові і соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в життя суспільства за допомогою прогресивних методів навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, просвітницької роботи в суспільстві та батьківському середовищі і підготовки персоналу, здатного виконати цю роботу на високому професійному рівні.